Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
Naujienos


2020 – 2021 mokslo metai


Birželio 19 d. į šventinę asamblėją rinkosi 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai. Prie aukuro kiemelyje susibūrusius mokinius su mokslo metų pabaiga sveikino mokyklos direktorė Asta Zavadskienė, kartu su pavaduotoju Vidimantu Parnarausku pažangiausiems mokyklos mokiniams įteikė Garbės ir Padėkos raštus už gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį ir aktyvią veiklą. Direktorės įsakymu į mokyklos Garbės knygą už labai gerus mokymosi rezultatus, pavyzdingą elgesį,puikų lankomumą, dalyvavimą ne tik mokyklos, rajono, bet ir tarptautiniuose konkursuose įrašyti 8a klasės mokiniai Airida Liškauskaitė ir Aldas Kasparas.

Pavaduotoja Ieva Siliūnė padėkojo Gustei Bredelytei už atsakingą požiūrį į mokyklos mokinių prezidentės pareigas. Sveikinimais pasitikome naująją mokyklos mokinių prezidentę Ainą Ralytę ir linkėjome gražių iniciatyvų.

Aštuntokai, baigę pagrindinės mokyklos pirmąją pakopą, padovanojo rožių krūmus, kurie savo žiedais puoš mokyklos aplinką, o mokytojams prisiminimui - knygų skirtukus. Su mokytojais, k draugais ir klasės auklėtoja I.Janušauskiene atsisveikino ir dešimtokai. Tą dieną jiems įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Išsiskirstėme linkėdami saugios, sveikos, aktyvios vasaros. Iki pasimatymo rudenį. /Mokytoja D.Ramanauskienė/.5-10 klasių projektinių darbų pristatymas:

 • 5a klasės projektinis darbas...
 • 5b klasės projektinis darbas...
 • 6a klasės projektinis darbas...
 • 7a klasės projektinis darbas...
 • 7b klasės projektinis darbas...
 • 8a klasės projektinis darbas...
 • 8b klasės projektinis darbas...
 • 9a klasės projektinis darbas...
 • 10a klasės projektinis darbas...
  2020 m. birželio 5 d. vyko Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos mokinių prezidento rinkimai.

  Savo kandidatūros iškėlę trys merginos: Urtė Linkevičiūtė (7a kl.), Vėjūnė Vasiliauskaitė (7a kl.) ir Aina Ralytė (7b kl.). Tad informuojame ir sveikiname 60 proc. balsų surinkusią Ainą Ralytę, kuri Mokyklos mokinių prezidentės pareigas pradės eiti iškart po inauguracijos 2020 m. birželio 19 d. Taip pat sveikiname Urtę ir Vėjūnę, kurios puikiai pasirodė ir linkime, kad Urtės, Vėjūnės ir Ainos tarpusavio bendradarbiavimas garsintų mokyklos vardą ne tik Kelmės rajone, o mokiniai turėtų puikias atstoves, sprendžiant mokyklos mokinių klausimus. Ačiū kandidatėms ir rinkėjams.

  Aina, linkime Tau užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.
 • Dėl būsimų pirmokų klasių preliminarių sąrašų ...

  Informacija 2020-2021 m. m. būsimų pirmokų tėvams. ... ...

  Tėvų linija...


  Sveikiname mūsų mokyklos antrokus ir jų mokytoją Mikaliną Puidokienę. Jie pradinių klasių kategorijos laimėtojai konkurse „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“ Konkurso tikslas – supažindinti vaikus su žemės ūkio gamybos svarba, skatinti vaikus valgyti daugiau vaisių, daržovių bei pieno produktų, rūpintis sveika mityba, nešvaistyti maisto ir būti atsakingais vartotojais. Nugalėtojų laukia prizas- ekskursija į ekologinį ūkį ar įmonę./Mokytoja D.Ramanauskienė/

  Patarimai tėvams...

  Svarbi informacija tėvams.

  Policija primena! Tėveliai, esate atsakingi už vaikų elgesį karantino metu‼️

  Pastaruoju metu, gauname nemažai pranešimų iš gyventojų apie tai, kad vaikai ir jaunimas Kelmės rajone nesilaiko nurodymų, privalomų karantino metu, būriuojasi žaidimų aikštelėse, kiemuose, kitose viešose vietose, todėl dar kartą primename tėvams ir globėjams:

  1)asmenys įpareigojami karantino metu parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose Kelmės rajono savivaldybėje lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius ir globėjus, rūpintojus, laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų;

  2) prekybos ir paslaugų vietose, kuriose veikla nedraudžiama, lankytis po vieną šeimos narį (tai turėtų būti suaugę šeimos nariai);

  3) užtikrinti, kad vaikų žaidimo aikštelėse vienu metu žaistų tik vienos šeimos vaikai.

  Atkreipiame dėmesį, kad vaikai yra labai socialūs, linkę bendrauti, todėl išleisti į lauką pabūti vieni, dažniausiai greitai susiranda žaidimų ar pasivaikščiojimų draugą ar net kelis jų.

  Todėl labai prašome tėvus ir globėjus šiuo sudėtingu laikotarpiu, pagal galimybes pasirūpinti, kad vaikai leistų laiką namuose, pasivaikščiojimai lauke galimi tik kartu su suaugusiu šeimos nariu. Paaiškinkite vaikui, kad nuo mūsų visų elgesio priklauso šio karantino trukmė. Atsakomybė už tėvų (globėjų) valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams numatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 73 straipsnyje.

  Tikime, kad atsakingas mūsų visų požiūris ir elgesys padės apsaugoti bendruomenę nuo dar didesnės nelaimės ir sutrumpins mums visiems nelengvą laikotarpį - karantiną.

  Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Kasmet ją minėdavome mokinių koncertu, grožėdavomės mokinių darbais. Jaukiam vakarui rinkdavomės į mokyklą. Šiemet kitaip.

  Šis sunkus periodas privertė susimąstyti ir leido suprasti, koks šeimos vaidmuo visų mūsų gyvenime. Šeimoje žmogus įgyja visa tai, kas svarbiausia ir brangiausia. Išmoksta rūpintis artimaisiais, suauga kaip brandi atsakinga asmenybė. Šeima – saugumo ir laimės vieta. Vieta, kur visada esi laukiamas. Sveikindami visą „Aukuro“ bendruomenę Šeimos dienos proga kviečiame pažiūrėti kūrybinės grupės sukurtą filmuką mokyklos facebook puslapyje. /Mokytoja D.Ramanauskienė/.


  Kelmės „Aukuro “ pagrindinėje mokykloje jau tradicine tampa akcija „Sutikime pavasarį su tulpių žydėjimu“. Šeštus metus prie mokyklos sodinome tulpes – tai lyg mokyklos vizitinė kortelė. Džiugu, kad visa mokyklos bendruomenė noriai dalyvauja ir remia šią gražią mokyklos direktorės Astos Zavadskienės iniciatyvą. Mokiniai, mokytojai, personalo darbuotojai kasmet vis aktyviau dalyvauja akcijoje – pasodinta daugiau nei 3500 tulpių svogūnėlių. Dėkojame visiems už geranoriškumą puošiant mokyklos aplinką ir kviečiame pasigrožėti spalvingais ir kvapniais tulpių žiedais. /Biologijos mokytoja D.Butkuvienė/  Tik sveikas, kupinas jėgų, energingas žmogus gali gyventi visavertį gyvenimą, patirti darbo ir kūrybos džiaugsmą. Šiuo sunkiu metu norime padėkoti medikams. Atsiliepkime į aktorės Nijolės Narmontaitės sugalvotą akciją- gėlės languose medikams. „Padėkokime medikams. Tegu mūsų namų langai pražysta gėlėmis. Iškarpykime, nupieškime gėlių puokštes ir priklijuokime ant langų, kad medikai, keliaudami į darbą ar važiuodami greitosios pagalbos automobiliu, visuose languose matytų jiems siunčiamus pagarbos ir dėkingumo ženklus. Susivienykime ir iki balandžio 27 dienos, kai minima Medicinos darbuotojų diena, tepražysta visi Lietuvos langai“, – kvietime rašo aktorė.